Trzy Razy Ty
Mów mi Hache

Mów mi Hache – Cały film

Na samym wstępie przepraszam za clickbaitowy tytuł 🙂 Po statystykach Google analytics i Google Search Console zauważyłem, że większość osób trafiający na mój blog, szuka mitycznego wręcz filmu na podstawie trzeciej części trylogii włoskiego pisarza Federico Moccia „Trzy metry nad niebem”.

Napiszę krótko, dla niektórych zapewne będzie to szok!

Trzecia część trylogii „Trzy metry nad niebem” pod tytułem „Trzy razy Ty”, nigdy, powtarzam nigdy nie została z filmowana!!!

Jeżeli kiedykolwiek traficie na jakąś stronę, która oferuje obejrzenie mitycznego filmu, to błagam was nie wysyłajcie żadnych sms-ów, nie róbcie przelewów, bo właściciele tych pseudo stron chcą was tylko naciągnąć na kasę!

Poza tym zwróćcie uwagę na fakt, że pierwsze dwa tomy, które zostały z filmowane zarówno przez Włochów jak i Hiszpanów miały dokładnie ten sam tytuł co książka. Więc skąd pomysł, że przy trzeciej części będzie inaczej? 😉

„Mów mi Hache”, „Wybacz ale wciąż Cię kocham” itp. Bzdura jakaś…

Liczę na to, że weźmiecie sobie moje ostrzeżenie do serca, a zaoszczędzone pieniądze wydacie na coś bardziej pożytecznego 🙂

Jednocześnie informuje, że jeśli ktoś zechce nagrać film na podstawie książki „Trzy razy Ty”, natychmiast napiszę o tym na blogu.

Do przeczytania 🙂


Dodaj komentarz

CommentLuv badge

O stronie

Witaj na stronie poświęconej twórczości włoskiego pisarza Federico Moccia. Znajdziesz tutaj opisy książek, a także filmów na ich podstawie.